cool girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
cool girl

This is cool forum!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 MI I NASTAWNICI/UCITELJI

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
LUJKA

LUJKA


Broj poruka : 311
Godina : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 23.10.2007

MI I NASTAWNICI/UCITELJI Empty
PočaljiNaslov: MI I NASTAWNICI/UCITELJI   MI I NASTAWNICI/UCITELJI Icon_minitimeSre Okt 24, 2007 10:47 pm

KAKO SE SLAZETE SA SVOJIM NASTAWNICIMA/UCITELJICOM??? Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nena

Nena


Broj poruka : 382
Godina : 28
Location : NS
Datum upisa : 07.10.2007

MI I NASTAWNICI/UCITELJI Empty
PočaljiNaslov: Re: MI I NASTAWNICI/UCITELJI   MI I NASTAWNICI/UCITELJI Icon_minitimeČet Okt 25, 2007 2:58 pm

Skroz ok Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://crazy.goodforum.net
cool girl
Admin
cool girl


Broj poruka : 549
Location : cool world
Datum upisa : 21.08.2007

MI I NASTAWNICI/UCITELJI Empty
PočaljiNaslov: Re: MI I NASTAWNICI/UCITELJI   MI I NASTAWNICI/UCITELJI Icon_minitimePet Okt 26, 2007 5:56 pm

Shta????????????Ne ulizujete se waljda nastawnicima? Laughing Shalim se,saswim ok,ali ne owo shto sam rekla da se ulizuju,swejedno je,imam swe 5-ice,i zadowoljna sam|! Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://coolgirl.niceboard.net
LUJKA

LUJKA


Broj poruka : 311
Godina : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 23.10.2007

MI I NASTAWNICI/UCITELJI Empty
PočaljiNaslov: Re: MI I NASTAWNICI/UCITELJI   MI I NASTAWNICI/UCITELJI Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 9:34 pm

Ja se sa swojim nastawnicima NE PODNOSIM!!!! Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Nena

Nena


Broj poruka : 382
Godina : 28
Location : NS
Datum upisa : 07.10.2007

MI I NASTAWNICI/UCITELJI Empty
PočaljiNaslov: Re: MI I NASTAWNICI/UCITELJI   MI I NASTAWNICI/UCITELJI Icon_minitimePon Okt 29, 2007 11:21 pm

Vidim da nam se mishljenja o shkoli veoma razlikuju, lujko. Pa zbog mogucih sukoba ne bih dalje komentarisala.
Nazad na vrh Ići dole
http://crazy.goodforum.net
LUJKA

LUJKA


Broj poruka : 311
Godina : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 23.10.2007

MI I NASTAWNICI/UCITELJI Empty
PočaljiNaslov: Re: MI I NASTAWNICI/UCITELJI   MI I NASTAWNICI/UCITELJI Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 1:49 pm

Nena ::
Vidim da nam se mishljenja o shkoli veoma razlikuju, lujko. Pa zbog mogucih sukoba ne bih dalje komentarisala.
Da te pitam neshto???Imash li ti neki problem sa mnom???Ako nam se mishljenja razlikuju ti nemoj moje odgowore da komentarishesh! Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
S@ndr@

S@ndr@


Broj poruka : 93
Datum upisa : 28.08.2008

MI I NASTAWNICI/UCITELJI Empty
PočaljiNaslov: Re: MI I NASTAWNICI/UCITELJI   MI I NASTAWNICI/UCITELJI Icon_minitimePet Avg 29, 2008 6:28 pm

LUJKA ::
Ja se sa swojim nastawnicima NE PODNOSIM!!!! Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad

osim nekog izuzetka.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MI I NASTAWNICI/UCITELJI Empty
PočaljiNaslov: Re: MI I NASTAWNICI/UCITELJI   MI I NASTAWNICI/UCITELJI Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
MI I NASTAWNICI/UCITELJI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
cool girl :: Life :: Skola-
Skoči na: