cool girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
cool girl

This is cool forum!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koja je washa omiljena pewachica?

Ići dole 
+6
LUJKA
Nena
Darky
tin@
cool girl
emaroberta
10 posters

Koja je washa omiljena pewachica?
1.Rihanna
Koja je washa omiljena pewachica? Vote_lcap9%Koja je washa omiljena pewachica? Voting_bar
 9% [ 1 ]
2.Nicole Schanginer
Koja je washa omiljena pewachica? Vote_lcap9%Koja je washa omiljena pewachica? Voting_bar
 9% [ 1 ]
3.Avril
Koja je washa omiljena pewachica? Vote_lcap45%Koja je washa omiljena pewachica? Voting_bar
 45% [ 5 ]
4.Fergie
Koja je washa omiljena pewachica? Vote_lcap9%Koja je washa omiljena pewachica? Voting_bar
 9% [ 1 ]
5.Kelis
Koja je washa omiljena pewachica? Vote_lcap0%Koja je washa omiljena pewachica? Voting_bar
 0% [ 0 ]
6.Ciara
Koja je washa omiljena pewachica? Vote_lcap0%Koja je washa omiljena pewachica? Voting_bar
 0% [ 0 ]
7.Byonce
Koja je washa omiljena pewachica? Vote_lcap0%Koja je washa omiljena pewachica? Voting_bar
 0% [ 0 ]
8.Pink
Koja je washa omiljena pewachica? Vote_lcap18%Koja je washa omiljena pewachica? Voting_bar
 18% [ 2 ]
9.Madonna
Koja je washa omiljena pewachica? Vote_lcap9%Koja je washa omiljena pewachica? Voting_bar
 9% [ 1 ]
10.Hilary Duff
Koja je washa omiljena pewachica? Vote_lcap0%Koja je washa omiljena pewachica? Voting_bar
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 11
 

AutorPoruka
emaroberta

emaroberta


Broj poruka : 137
Godina : 28
Location : Zrenjanin
Datum upisa : 30.09.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 11:17 pm

Odgoworite na anketu,i procjaskajmo o owoj temi!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bigroom.forumotion.com
cool girl
Admin
cool girl


Broj poruka : 549
Location : cool world
Datum upisa : 21.08.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimePet Okt 05, 2007 10:13 pm

Od nawedenih ne mogu da se odluchim izmedju Rihanne i Avril,ali je meni Shakira skoro the best,tebi? What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://coolgirl.niceboard.net
tin@

tin@


Broj poruka : 112
Godina : 28
Location : my DimENsiOn
Datum upisa : 05.10.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimeSub Okt 06, 2007 5:50 pm

Pa jedina iz owe liste mi je P!nk, jer se nije iskwarila, swe ostale su postale uzano dosadne, nekada sam slushala Avril, ali od kad se udala postala je swe ono shto je najwishe u ziwotu ismewala... Mad
Nazad na vrh Ići dole
cool girl
Admin
cool girl


Broj poruka : 549
Location : cool world
Datum upisa : 21.08.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimeSub Okt 06, 2007 7:31 pm

Meni,iskreno,P!nk nije neshto. Mad Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://coolgirl.niceboard.net
emaroberta

emaroberta


Broj poruka : 137
Godina : 28
Location : Zrenjanin
Datum upisa : 30.09.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: hhhhhhhhhm   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimeSub Okt 06, 2007 10:40 pm

Meni su extra Nicole Scanginier,Rihanna,Shakira,Awril ........ali nisam mogla DA ZA SWE GLASAM! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bigroom.forumotion.com
Darky

Darky


Broj poruka : 67
Datum upisa : 12.10.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimePet Okt 12, 2007 9:38 pm

tin@ ::
Pa jedina iz owe liste mi je P!nk, jer se nije iskwarila, swe ostale su postale uzano dosadne, nekada sam slushala Avril, ali od kad se udala postala je swe ono shto je najwishe u ziwotu ismewala... Mad

Slazem se to za Avrilku, ali ne volim ni jednu od ovih...Kako ste glupi, najbolja je....SEKA ALEKSIC!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
tin@

tin@


Broj poruka : 112
Godina : 28
Location : my DimENsiOn
Datum upisa : 05.10.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimePet Okt 12, 2007 10:37 pm

HAhahahahahahaha lol!
Ne bre, bez zez, najbolja je Amy Winehouse, po meni... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Darky

Darky


Broj poruka : 67
Datum upisa : 12.10.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimePet Okt 12, 2007 11:28 pm

Meni je ona odlichna, pa da ona mi je best pevachica
!!
Nazad na vrh Ići dole
Darky

Darky


Broj poruka : 67
Datum upisa : 12.10.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 10:32 pm

Danas sam chula najvecu provalu na svetu....

Neka dva lika:"Ma ona PCD su prvo pevale
Zar ne zelish da ti riba bude kurva kao ja?
pa onda
Otkopchaj mi dugmice!
a kada su videle da niko nishta ne pricha, folirale su se kao
Meni ne treba momak, uuuuuu!!!!

POCEPALA SAM SE OD SMEHA!Malo jefalilo da im pruyim ruku i da ima chestitam....
cheers
ZIVELI!!!!! cheers cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
tin@

tin@


Broj poruka : 112
Godina : 28
Location : my DimENsiOn
Datum upisa : 05.10.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimePon Okt 15, 2007 12:26 pm

Hhahahahahahah..E chestitaj im..skroz su uprawu... cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Darky

Darky


Broj poruka : 67
Datum upisa : 12.10.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimePon Okt 15, 2007 11:03 pm

Jel da???Hihihiihihiihiiiiiiiiiii..............
Nazad na vrh Ići dole
tin@

tin@


Broj poruka : 112
Godina : 28
Location : my DimENsiOn
Datum upisa : 05.10.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimePet Okt 19, 2007 2:25 am

Chestitaj im Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Darky

Darky


Broj poruka : 67
Datum upisa : 12.10.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimePet Okt 19, 2007 7:16 pm

Ma chula ja to u gradu negde.... Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
tin@

tin@


Broj poruka : 112
Godina : 28
Location : my DimENsiOn
Datum upisa : 05.10.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimePet Okt 19, 2007 8:00 pm

Ajoj, pa ti prislushkujesh ljude lol!
Nazad na vrh Ići dole
cool girl
Admin
cool girl


Broj poruka : 549
Location : cool world
Datum upisa : 21.08.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimeSub Okt 20, 2007 4:37 pm

od
akle iz grada??????????? confused
Nazad na vrh Ići dole
http://coolgirl.niceboard.net
Nena

Nena


Broj poruka : 382
Godina : 28
Location : NS
Datum upisa : 07.10.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimePon Okt 22, 2007 5:19 pm

I iz kog grada je to? scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://crazy.goodforum.net
LUJKA

LUJKA


Broj poruka : 311
Godina : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 23.10.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 9:25 pm

od owih sa liste najbolja mi je Awril....Ali ima i boljih....Kao Cascada!!!Znate li ko je Cascada??
Nazad na vrh Ići dole
cool girl
Admin
cool girl


Broj poruka : 549
Location : cool world
Datum upisa : 21.08.2007

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Cascada   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimePon Okt 29, 2007 6:00 pm

Chula sam za njeno ime,a negdje i za njen izgled,na stardollu,ali nikad joj pjesme nisam chula! Smile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://coolgirl.niceboard.net
Mina95

Mina95


Broj poruka : 31
Godina : 29
Datum upisa : 19.02.2008

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 12:59 pm

Avril definitiwno!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://stars-4um.nice-forum.com/index.htm
tickole

tickole


Broj poruka : 27
Datum upisa : 24.02.2008

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimeČet Feb 28, 2008 11:36 pm

avril.mene nerviraju pevacice kao sto su nicole,rihanna,ciara...prave se kao neke fine devojke...a sve su isfolirane.ma zdravo.meni je dobra gwen stefani,tarja-nightwish(pre),anette-nightwish,amy lee-evanescence...normalne su.odlican glas ima i amy winehouse mada je svi pljuju zbog izgleda.devojka ima neverovatan glas.
E DA...IZVINJAVAM SE SVIM FANOVIMA CIJE SAM PEVACICE ,,OCRNILA,,
Nazad na vrh Ići dole
S@ndr@

S@ndr@


Broj poruka : 93
Datum upisa : 28.08.2008

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimePet Avg 29, 2008 5:58 pm

Mina95 ::
Avril definitiwno!!!!
Nazad na vrh Ići dole
rock_girl

rock_girl


Broj poruka : 41
Godina : 32
Location : ROCK&ROLL world
Datum upisa : 18.09.2008

Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitimePet Sep 19, 2008 7:32 pm

Nijedna od navedenih...
Sto se pop pjevacica tice, Shakiri si mogu da zavide, i na glasu i na stasu Very Happy ali su Kelly Clarkson, Hayley(Paramore), Anette(Nightwish) i Taria(ex Nightwish) legende! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koja je washa omiljena pewachica? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je washa omiljena pewachica?   Koja je washa omiljena pewachica? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koja je washa omiljena pewachica?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Omiljena glumica??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
cool girl :: Show biznis :: Celebrities-
Skoči na: